O nas

Zajmujemy się ręczną produkcją świec. W naszym asortymencie mamy świece z węzy pszczelej oraz wosku sojowego. Wykonujemy je w 100% z naturalnych składników.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, żeby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Wosk pszczeli pochodzi z polskiej pasieki, nie zawiera żadnych dodatków i jest przebadany. Wosk sojowy wytwarzany jest z soi wolnej od GMO, nietoksycznej i biodegradowalnej. Testujemy każdy z naszych produktów przed udostępnieniem go do sprzedaży.

Istniejemy od stycznia 2021 roku. Przystępne ceny, szybka realizacja i możliwość personalizacji to coś, co nas wyróżnia. Tworzymy produkty z najlepszych wosków (bez GMO i dodatków). Cały proces wykonania świecy jest w 100% ręczny. Do pakowania używamy surowców podlegających recyklingowi i materiałów z odzysku. Nasze produkty są bezpieczne dla kobiet w ciąży, matek karmiących, dzieci i zwierząt. Naszą misją jest tworzenie minimalistycznych i przyjaznych środowisku świec, które pasują do każdego wnętrza. To nasza praca marzeń – wkładamy w nią dużo serca.