Dlaczego warto wybrać Bosco Naturalnie?

Zajmujemy się ręczną produkcją świec. W naszym asortymencie mamy świece z węzy pszczelej oraz wosku sojowego. Wykonujemy je w 100% z naturalnych składników.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, żeby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.
Wosk pszczeli pochodzi z polskiej pasieki, nie zawiera żadnych dodatków i jest przebadany. Soja jest wolna od GMO, nietoksyczna i biodegradowalna.

6 Powodów dla, których warto u nas kupować

  • Świece sprzedajemy w ekologicznych, szklanych opakowaniach z metalową pokrywką, nadającą się do recyklingu.
  • Świece są ręcznie robione ze 100% naturalnego wosku sojowego bez GMO. Jest to olej wyciskany z nasion soi, jest to w 100% roślinny, wegański i biodegradowalny produkt. Nie zawiera również pestycydów i substancji ropopochodnych.
  • Bezpieczna 3% zawartość olejków zapachowych i eterycznych w każdej świeczce gwarantuje intensywny zapach i długi czas palenia. Olejki przez nas stosowane spełniają europejską normę IFRA.
  • Barwniki są w 100% pochodzenia naturalnego. Dodajemy je na etapie produkcji świec w mniejszej, niż zalecana ilości, aby uzyskać piękne pastelowe kolory.
  • Dajemy Państwu wybór knota. Możecie wybrać klasyczny naturalny knot bawełniany niepokryty parafiną lub knot drewniany, który w charakterystyczny sposób trzeszczy podczas palenia. Wiemy jak ważne są dla Państwa wrażenia zmysłowe podczas palenia świec, dlatego dla lepszego efektu zastosowaliśmy podwójny knot drewniany. Jest on łatwiejszy do zapalenia dla początkujących oraz nie mamy wrażenia, że świeca ledwo się tli.
  • Pomimo tego, że produkcja świec jest wykonywana w 100% ręcznie, zachowujemy wysoką powtarzalność produktów.